7 фактів про День Сихова на площі перед Центром Довженка

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Сихівчани скучили за святом в районі, але команда Сихів.Медіа спільно з партнерами спробували це виправити та перетворити площу перед Центром Довженка на магніт для дітей та дорослих. В сьогоднішніх “7 фактах” ми розповімо про День Сихова, про те який він був та чому його святкування припало на День Конституції.

1. Цьогоріч День Сихова мешканці району святкували 26 червня, цього ж дня команда організаторів анонсувала святкування на площі перед Центром Довженка. Проте, у п’ятницю, 25 червня, за день до запланованого свята, у Львові трапився буревій, який пошкодив сотні дерев та машин. Аби не наражати гостей свята на небезпеку, було прийнято рішення перенести свято на понеділок, 28 червня.

2. Гасло свята: “Сихів — це ти. Свято для кожного сихівчанина”. На одній локації вдалось зібрати тисячі людей: смачна їжа та холодні напої, дитячі ансамблі, ярмарка хенд-мейдерів, освіжаючий “душ” від рятувальників та десятки інших атракцій в одному місці протягом семи годин.

 

 

3.  Свято стартувало о 16:00 з загальносихівської руханки для дітей та дорослих, а завершилось драйвовою дискотекою від хлопців з Радіо Району. На святкуванні було багато руху: для гостей танцювали 5 дитячих ансамблів, діти та батьки брали участь в забігу “Дитяча сихівська миля”, грали в шахи, а сміливі сихівчани брали участь в конкурі з бодібілдингу, який провів чемпіон України.

4. Учасники фуд-корту, які годували сихівчан весь вечір, дивували різноманітністю страв, конкурсів та майстер-класів. Гості свята брали участь в конкурсах з поїдання бургерів та піци, навчались вирощувати мікрозелень і готувати суші, а також брали участь в вікторинах, де змагались за смачні подарунки.

 

 

5. Найбільше розваг на святі було для дітей: вони танцювали, грались, змагались та навчались. Організатори підготували для маленьких сихівчан практичні та теоретичні навчання від САВ, які розповідали про першу домедичну допомогу та від оперативно-рятувальної бригади. Рятувальники не лише навчали та розважали, але й рятували гостей від спеки.

 

 

6. Також на святі гостей чекала хенд-мейд ярмарка. Крамарі зі ароматними свічками, прикрасами з бісеру, епоксидної смоли та різнокольорових стрічок, фанати рослин з сотнями горщиків з сукулентами та кактусами. За словами учасників ярмарки, сихівчани — зацікавлена та позитивна аудиторія, яка хоче свята в рідному районі.

7. В зонах свята, які були розміщенні на траві, панував затишок та лунав дзвінкий дитячих сміх. Фотозона, локальна виставка від Музею Міста, дитячі аніматори від “Drive City”, які навчали сихівчан робити повітряні піратські мечі, це лише частина того, що організаторам вдалось розмістити на святі.

Натисніть на фото, щоб переглянути галерею:

 

 

Більше світлин зі свята можна побачити в альбомі за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про сихівський Дім молитви “Голгофа”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ