10 фактів про Арену Львів

Опубліковано:

Арена Львів – сучасний український стадіон, який розташований поблизу перетину вул.Стрийської. За всю історію свого існування, що налічує вже 12 років, Арена Львів прийняла понад кілька мільйонів людей, не лише з України, але з усього світу. Чим же славиться львівський стадіон? Ми підготували для вас 10 цікавих фактів.

1. Арену Львів було збудовано спеціально для проведення FIFA 2012. Офіційною датою відкриття Арени Львів вважається – 29 жовтня 2011 року.

2. Чотирьохповерховий львівський стадіон має двоярусні оглядові трибуни на 34 725 мість, серед яких 104 місця передбачені для людей з обмеженими можливостями. Арена Львів має якісну звукову систему, а в різних частинах поля є великі табло, де глядачі зможуть побачити найкращі моменти футболу. На нижніх рівнях стадіону розміщені торгові зали, кафе.

3. Першою офіційною подією, яка відбулася 15 листопада 2011 року на Арені Львів був футбольний матч між Австрією та Україною. 

4.Арена Львів пропонує своїм гостям провести визначні події та свята на території стадіону, це може бути весілля, випуский вечір, дівич-вечір, роуп-джампінг.

5. На Арені Львів також організовують бізнес -форуми та конференції. Для організаторів та учасників надаються просторі приміщення, обладнані необхідними матеріалими та технікою. 

6. Основне призначення Арени Львів – проведення футбольних матчів. Арена Львів також відома концертними заходами, які завжди збирають повну арену глядачів.

7. На території Арени Львів, за ініціативою та фінансуванням «Нової Пошти», відкрився сучасний спортивний майданчик, який обладнаний професійнимими тренажерами та обладнанням. Скористатись ним зможуть, безкоштовно, усі бажаючі, спортивна зона буде доступна, протягом робочого дня, з 9 до 18 години.

8. На території стадіону проводять екскурсії, де кожен може дізнатися історію та побачити зсередини.

9.Через пандемію Covid-19 Арена Львів зазнала фінансової кризи. На 1 грудня 2020 року податковий борг становив 2,6 млн грн, із заробітної плати – 1,8 млн грн, за комунальні послуги – 2,3 млн грн. В наступні роки, завдяки плідній праці колективу «Арени Львів» та Міністерства молоді та спорту, фінансову кризу вдалося подолати.

10. Після повномасштабного вторгнення росії  на територію України, Арена Львів надає фінансову, житлову, гуманітарну та ще багато видів допомоги армії та вимушеним переселенцям. На території стадіону можна перепочити, зігрітись, поїсти, отримати первинну медичну допомогу та необхідну інформацію. Весь перелік послуг в Центрі підтримки внутрішньо переміщених осіб безкоштовно надають волонтери.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ