097 400 22 88: Як працює контакт-центр для людей у складних життєвих обставинах на Сихові

Опубліковано:

У Центрі соціальних послуг «Джерело» вже 2 місяці працює контакт-центр для людей, що перебувають у складних життєвих обставинах. По допомогу можуть звернутися усі, хто потребує підтримки, або знає, кому це потрібно. Центр розташований на просп. Червоної Калини, 66. 

Контакт-центр опрацював понад 200 звернень за два місяці. До фахівців можна звертатися з різними проблемами: якщо є небезпека для вашого фізичного чи емоційного здоров’я, або відомо про сім’ї, де батьки не справляються зі своїми обов’язками, чи коли хтось страждає від домашнього насильства, можливо, потрібний догляд за літніми батьками, допомога людям з інвалідністю тощо.

У контакт-центрі працюють психологи, які надають первинну психологічну допомогу, а якщо людина потребує глибокої допомоги, скеровують безпосередньо до вузьких спеціалістів.

“Наш контакт-центр – це маленький соціальний Google. Коли люди до нас звертаються з різними питаннями, ми їх повністю супроводжуємо під час вирішення їхньої проблеми. Якщо людина звернулась навіть не за нашим профілем, ми шукаємо інформацію, аби допомогти, а не просто перескерувати в іншу установу”, – розповідає керівниця контакт-центру Олена Халілова. 

Люди, що опинилися у скруті, можуть зателефонувати за номером 097 400 22 88 або прийти у контакт-центр у будні з 08:00 до 17:00 год. Менеджери розкажуть, які послуги ви можете отримати в «Джерелі», або скерують до інших потрібних установ. Спосіб вирішити проблему шукатимуть індивідуально у кожному конкретному випадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Онкологічне захворювання – не вирок: історія пацієнтки яка поборола 4 стадію раку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ