В Сихівському районі збудують новий мультифункціональний простір

Опубліковано:

Фото: Швець та партнери

 

Вчора, 20 липня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення щодо будівництва житлово-офісного центру та приватної школи в Сихівському районі. Про це розповіли на сайті ЛМР.

За адресою вул. Козельницька, 4 на території Інституту регіональних досліджень імені М. І. Долішнього Національної академії наук України збудують багатофункційний комплекс з міжшкільним ресурсним центром, офісною будівлею, об’єктами побутового обслуговування, житловими квартирами для працівників Академії наук України та підземним паркінгом.

Новий мультифункціональний комплекс складатиметься з:

  • міжшкільного ресурсного центру – 4 поверхи (16,5 м);
  • офісів – 6 поверхів (22,5 м);
  • житла – від 6-7-9 поверхів (від 21,5 до 29,5 м);
  • паркінгу – загалом на 100 місць;
  • дитячих і спортивних майданчиків;
  • майданчика для вигулу тварин.

 

 

Інвестором будівництва на вул. Козельницька, 4 буде львівська будкомпанія «Еко-дім».

«Цей проєкт пройшов трансформацію від первинного варіанту до того, який є зараз. Спочатку планувалась велика житлова «стіна» на 20 000 кв м, зараз ми бачимо один житловий будинок площею 5000 кв м, а решта – це офісний центр і приватна школа. Тобто місто фактично отримує нову школу. Це також була одна з умов УКУ, який наполягав на важливості збереження тут науково-освітньої функції», – розповів заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.

Додамо, що дебати щодо будівництва об’єкту тривали майже пів року, проте забудовник, Академія наук, УКУ і Львівська міська рада порозумілися та врешті підписали меморандум. Виконком дозволив забудувати 19% земельної ділянки. Остаточний вигляд майбутнього комплексу визначатимуть за рахунок архітектурного конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За перші пів року у Сихівському районі зареєстровано майже тисячу заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ