Фото: Коммерсант

У Львові хочуть заборонити в’їзд фур

22 Лютого 2021 в 14:03

Львівська мерія вирішила посилити контроль за в’їздом у місто великогабаритного транспорту, тож звернулася у правоохоронні органи щодо цього питання. На думку мера міста, такий транспорт блокує рух у місті.

“На превеликий жаль, фури знову починають заїжджати в місто. Ми домовлялися з поліцією, що будуть пости й фури не заїжджатимуть. Маємо багато випадків, коли фури застрягають і блокують рух. Тому прохання до поліції, щоб були пости та такі машини в місто не впускали”, — сказав Андрій Садовий.

Однак заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила, що заборона на в’їзд не стосуватиметься фур, які везуть продукти чи життєво необхідні речі для мешканців.

“Зараз багато фур заїздить у місто, і це створює затори. Адже у зв’язку з тим, що є багато снігу, деякі вулички звужені. Тому, коли фура там розвертається, вона просто перекриває весь рух транспорту або просто застрягає. Тоді треба викликати відповідну техніку, щоб її витягати. Вони звертаються до районних адміністрацій, до служб ДСНС, щоб допомогли виїхати. Тому у нас прохання до поліції – відреагувати на наше звернення й обмежити в’їзд у місто великогабаритного транспорту, щоб унеможливити затори”, — пояснила Ірина Маруняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Декілька будинків Сихівського району визнали нерухомими пам’ятками