Сихівчанка стала чемпіонкою України з годинного бігу

Опубліковано:

В цьогорічному чемпіонаті України з годинного бігу, який відбувся в Вінниці, перемогла мешканка Сихівського району. 64-річна жінка пробігла понад 200 кілометрів за два дні. Журналістка Сихів.Медіа поспілкувалась з рекордсменкою про те, як їй вдалось стати першою в забігу.

Львів’янка стала першою серед жінок, які дісталися фінішу за 48-годин забігу. За час забігу спортсменці вдалось здолати 236 кілометрів. Додамо, що на чемпіонаті також були номінації з 24-годинного, 12-годинного та 6-годинного бігу.

Сама ж Ольга коментує свою перемогу так: “Я люблю такі речі. Вже 4 рази була на схожих чемпіонатах і 4 рази вигравала. До речі, всі були з 48-годинного бігу. Бігти було важко, у Вінниці тоді стояла спека, приблизно 36 градусів і я навіть хотіла зійти з дистанції. Багато учасників здалися, але я вирішила, що якщо записалася, то вже треба йти до кінця.

Правила були такі, що в тебе є дві доби, тобто 48 годин. Все, що ти пробіжиш – “все твоє”, тобто в процесі можна було піти попити каву, прийняти душ чи сходити на масаж. Я навіть встигла поспати приблизно 10 годин. Мені дуже сподобалась атмосфера змагань, тут грала тиха музика, всі підтримували, пробігали повз і віталися. Це мотивувало. Зазвичай на такі події ходять одні й ті самі люди, я була зі своїм клубом “Шипшина”. До речі, після чемпіонату я скинула 4 кілограми, тому всі, хто хоче схуднути, йдіть на змагання.”

Найближчою суперницею переможниці стала 47-річна киянка Світлана Самаріна, яка відстала майже на 25 км.