Фото: ua-energy.org

У мерії пояснили, коли дадуть старт опалювальному сезону

2 Жовтня 2018 в 10:45

Офіційна подача тепла розпочнеться після 15 жовтня, залежно від температури. Про це 1 жовтня заявила директорка департаменту житлового господарства та інфраструктури міста Ірина Маруняк.

За словами синовниці, згідно з нормами чинного законодавства, якщо середньодобова температура упродовж 3 днів становить 8 градусів, тоді може йти мова про подачу тепла у місті.

«Офіційно подача тепла мала б розпочатися 15 жовтня, але все залежить від температурного режиму. Знову ж таки, якщо 15 жовтня буде більше 12 градусів, тепло подаватися не буде», — додала Ірина Маруняк.

Крім того, вона зазначила, якщо підприємства, школи чи садочки матимуть бажання отримати тепло, вони повинні написати звернення на ім’я керівника «Львівтеплоенерго» і в індивідуальному порядку питання вирішуватимуть.

«Такий варіант можливий і зараз він діє. Поки що ми отримали листи від двох установ і, власне, на їхнє прохання подаємо тепло. Але на загал — тепло подається на підставі розпорядження міського голови, коли середньодобова температура становитиме 8 градусів і нижче впродовж 3 днів», — пояснює директорка департаменту.

За словами Ірини Маруняк, зривів у подачі тепла у школах, садочках і закладах охорони здоров’я не буде.

«Щодо готовності до опалювального сезону, то на сьогодні ЦТП, бойлерні котельні готові, за винятком двох — на вулицях Солодовій і Шевченка, і трьох ЦТП — на вул. Стрийській. Там завершуються ремонтні роботи. Якщо говорити по будинках, то зараз також ще працюють ЛКП: утеплюють труби, а там, де необхідно, підремонтовують інженерні мережі, склять вікна на садових клітках і в будинках», — підсумувала чиновниця.

Нагадаємо, частина Сихова сьогодні знову без води.