Фото: Taras Loza

На Львівському хімзаводі вибухнув холодильник

4 Серпня 2020 в 11:51

Вчора, 3 серпня в Сихівському районі на території Львівського хімічного заводу пролунав гучний вибух. Про це розповів Taras Luza у Facebook.

АТ “Львівський хімічний завод” знаходиться на вул. Рахівська, 16, що в мікрорайоні Козельники. Підприємство спеціалізується на виробництві технічних, харчових, медичних газів та газових сумішей.

Близько 19:00 год. вчора на території заводу вибухнув холодильник у цеху повітроподілу: пара потрапила на обладнання. Займання не було, але вибухова хвиля повибивала вікна в будівлі. У службі безпеки хімзаводу повідомили, що вибух трапився через зношеність металу.

На місце події прибули рятувальники, правоохоронці та медики, яких певний час не пускали на завод, аргументуючи тим, що це приватна територія. Потрапивши врешті на територію заводу рятувальники провели заміри та не виявили жодних небезпечних речовин для здоров’я та життя людей. Постраждалих в учорашньому інцидентів теж немає.

Додамо, що найближчі житлові будинки від Львівського хімічного заводу знаходиться за сотню метрів. Звук вибуху був дуже голосним, адже мешканці не лише навколишніх будинків чули його, але і увесь район.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський суд перервав роботу через псевдозамінування.