Фото: epravda.com.ua

На Червоної Калини почали працювати радари TruCam. Перші водії-порушники та штрафи

1 Жовтня 2019 в 08:20

На вулиці Червоної Калини почав працювати прилад для вимірювання швидкості TruCam. Патрульна поліція винесла 23 постанови на порушників швидкісного режиму. Про це повідомляють у пресслужбі патрульної поліції Львівської області. 

Від вчора, понеділка 30 вересня, на проспекті Червоної Калини патрульні поліцейські почали вимірювати швидкість автомобілів пристроєм TruCam. Про їхню роботу водіїв попереджають встановлені нещодавно знаки. Впродовж дня поліцейські вставали у різних місцях цієї ділянки і винесли 23 постанови на порушників швидкісного режиму в межах населеного пункту.

“Рекордсменом першого дня на Сихові став водій на позашляховику. Вимірювач швидкості зафіксував рух автомобіля Toyota Land Cruiser – 100 км/год. Порушник має сплатити штраф 255 гривень”, — йдеться у повідомлені. 

Нагадаємо, що з 19 вересня в Україні на дорогах підвищеної аварійності почали встановлювати прилади вимірювання швидкості TruCam. Менш ніж за тиждень вимірювати швидкість почнуть і на вулиці Стрийській. 

“Перевищення швидкості є першою причиною дорожньо-транспортних пригод з потерпілими. Дотримуйтеся безпечної швидкості і пам’ятайте на Вас чекають вдома!”, — закликає патрульна поліція Львівської області.