Фото: Lb.ua

На базі 8-ї лікарні з’явилися нові ковідні ліжка

6 Квітня 2021 в 14:56

За останні два тижні на базі 8-ї міської лікарні (вул. Навроцького, 23) відкрили додаткове ковідне відділення на 38 ліжок із доступом до кисню. Від завтра, 7 квітня, туди вже зможуть госпіталізувати пацієнтів.

Також наразі триває ремонт в актовій залі лікарні – там відкриють реанімацію на 30 ліжок. Тож загалом лікарня зможе прийняти 420 хворих одночасно.

«Ми з вами були тут два тижні тому, коли тільки починалися ремонтні роботи. Сьогодні маємо фінальну стадію, і від завтра, у разі потреби, ці палати будуть готові приймати хворих. Тут є стаціонарний кисень, є відповідні фахівці. Також зараз у приміщенні актового залу лікарні роблять реанімацію, і це дасть можливість збільшити тут резерв ліжок до 420. Зараз 8-ма лікарня має 350 ліжок, і ще є вільні місця, але, аналізуючи ситуацію, все-таки може бути ріст захворюваності. Тому наше завдання – збільшити наш резерв ліжок по лікарнях до 3 тисяч», – розповів міський голова Андрій Садовий.

Кисень буде доступним до кожного ліжка, де лежатимуть хворі.

«До цього тут було амбулаторне відділення, яке переїхало на просп. Червоної Калини, 57, за що ми їм вдячні. Зараз ми тут розгорнули додаткових 38 ліжок для ковідних пацієнтів. Всі ліжка є обладнані централізованою кисневою системою. За цю добу ми госпіталізували 26 пацієнтів, на сьогодні у нас лікується 280 пацієнтів. Ще маємо резерв ліжок, але кількість госпіталізацій продовжує збільшуватися», – зазначив керівник 8-ї міської лікарні Василь Трунквальтер.

Також незабаром мають облаштувати резервні ліжка і в приміщенні поліклініки на просп. Червоної Калини. Їх повинно бути 60. Туди місто вже закупило кисневі концентратори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автобусів на маршрутах №37 і 47А стало більше