Фото: misto.vn.ua

МОЗ оприлюднило умови для роботи продовольчих ринків

28 Квітня 2020 в 10:24

Вчора, 27 квітня головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко підписав постанову щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.  Вона набере чинності у середу, 29 квітня.

Отже, ринкам дозволять працювати за певних умов: один покупець на 10 м. кв торгівельної площі, відстань між продавцями має бути не менше трьох метрів, а місця торгівлі мають бути обладнані захисними екранами.

 

 

Відповідно, 29 квітня уряд планує прийняти постанову про надання дозволу працювати тим ринкам, які відповідають вказаним вимогам. Водночас Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів здійснюватиме щоденний контроль за діяльністю ринків.

Як пояснив Віктор Ляшко, щодня буде надаватися дозвіл на роботу наступного дня. Якщо ж ринок порушить правила – то зможе здійснювати свою діяльність тільки через тиждень.

Нагадаємо, що у Львові близько 60 представників малого і середнього бізнесу Львова підписалися під зверненням до уряду з вимогою переглянути карантинні умови і дозволити працювати ринкам і невеликим крамницям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після наради з президентом Денис Шмигаль пообіцяв відкрити деякі ринки.