Фото: Центр Довженка

Львівський ляльковий театр на сихівському даху

8 Травня 2021 в 08:17

Львівський театр ляльок в Центрі Довженка щоп’ятниці гратиме вистави для дітей та дорослих. Квитки на першу виставу, яка відбудеться уже завтра, 9 травня, можна придбати тут.

Сезон стартує завтра о 12:00, першою виставою, яку покажуть актори театру ляльок стане “Витівки Лиса Микити”. Це мудра історія за мотивами повісті Івана Франка, яка розповість як вижити в лісі без влади медвідя, сили вовка, грошей та їжі, а маючи лише винахідливість та розум. Яскрава історія, яка насправді глибша, аніж може здатися на перший погляд.

Додамо, що вистави щонеділі відбуватимуться о 12:00 та о 14:00. Тому, якщо 12:00 для вас та вашої дитини зашвидко — встигніть придбати квитки на другу виставу.

 

 

У третю неділю місяця, 16 травня, на глядачів чекатиме комедійна байка “А де ж п’яте?”.

“Як прекрасно, коли в сім’ї багато діток! У Курочки та Півника незабаром мають вилупитись аж п’ятеро курчаток! Та останнє курча вередує і, здається, зовсім не збирається з’являтись на цей світ. Ані вмовлянням, ані дзьобанням не виходить розбити міцну шкаралупку. Чого ж йому не вистачає? Батьки у розпачі та пробують усіма можливими способами умовити малечу з’явитися на світ і, навіть, звертаються за допомогою до сусідів. Дізнайтесь, чи зможуть мама і тато зрозуміти чого потребує маленьке курчатко?” — інтригують в театрі.

Квитки на виставу о 12:00 тут, а на подію о 14:00 тут.

 

 

23 травня для дітей та дорослих зіграють українську класику “Підкова на щастя”. Це ще одна історія за мотивами Івана Франка, дитяча, проте піднімає дуже важливе питання. Прокрастинація, а якщо простіше — лінь, часто вносить корективи в доросле життя, але це дитяча вистава і вона розповість про наслідки дитячої ліні і про те, що омріяна свобода від обов’язків інколи може мати неприємні наслідки.

Придбати квитки можна як і попередньо онлайн, так і в день вистави в касі Центру Довженка.

 

 

Та останньою в сезоні виставою стане антиняшне бароко “Таємниця лісовичка”. Артисти Львівського лялькового театру гратимуть її на даху Центру Довженка 30 травня, у передостанній день весни!

Актори покажуть глядачам захопливий чарівний світ лісовичків, який насправді дуже схожий на людський. Як відрізнити правду і щирість від лицемірства та лестощів, як зрозуміти хто друг, а кого варто остерігатися? Відповіді на ці питання уже 30 травня. Квитки можна придбати за посиланням — 0 12:00 та 0 14:00.