Фото: Сихів Медіа

Громадськість і перевізники не дійшли згоди щодо підвищення вартості проїзду

27 Листопада 2018 в 13:52

26 листопада у Львові відбулися громадські слухання щодо зміни вартості проїзду у місті. Мешканці, перевізники та влада не дійшли згоди у цьому питанні.

Слухання ініціював депутат ЛМР Ігор Зінкевич. Він зазначав, що громада готова платити більше за умови, якщо якість перевезень покращиться.

Утім, за словами голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, покращення якості можливе лише тоді, коли вартість проїзду підвищать. Він наголосив, що економічно обґрунтований тариф — 8,21 грн. Така сума дозволить перевізникам виходити в нуль.

Такий тариф присутні не підтримали. Не проголосували вони і за те, щоби заборонити підняття вартості проїзду до 9 гривень.

Зазначимо, що рішення громадських слухань носять рекомендаційний характер і не впливають на рішення виконавчого комітету Львівської міськради.

Нагадаємо, що місто готове погодити підвищення тарифу, однак за умови, що перевізники після цього будуть возити пенсіонерів безкоштовно. Перевізники на це не погоджуються.

Додамо, 26 жовтня у Львові відбувся конкурс на визначення перевізників, які обслуговуватимуть міські маршрути. Конкурсна комісія обрала переможців на 42 міські маршрути, на ще 12 маршрутів не подався жоден перевізник. Маршрути розподілили між тими ж перевізниками, які обслуговували їх раніше. Однак тепер мерія зможе штрафувати перевізників за невиїзд на маршрути і розривати з ними угоди.