Фото: Сихів Медіа

“Гаряча лінія” Львова більше не співпрацює з ПП “Компанія Астра”

26 Січня 2021 в 14:36

З 10 січня 2021 року міська “Гаряча лінія” скасувала співпрацю з “ПП “Компанія Астра” через неякісне виконання роботи та часті скарги львів’ян протягом останніх шести місяців. ПП “Компанія Астра” займається продажем та технічним обслуговуванням ліфтів: ремонт, демонтаж, монтаж, пусконалагодження, реконструкція тощо.

«Якість та оперативність виконання робіт є першочерговим для підприємств, які хочуть співпрацювати з Львівською міською радою, тому місто співпрацює тільки з відповідальними надавачами послуг з обслуговування мешканців», — розповіли в управлінні інформаційних послуг ЛМР.

Від 10 січня цього року львів’янам необхідно звертатись безпосередньо до ПП “Компанія Астра”. Звернення щодо неякісної роботи та пропозицій “Гаряча лінія міста Львова” більше не приймає. Протягом 2020 року на міській “Гарячій лінії” зареєстрували понад 6500 звернень щодо роботи ліфтів.

В пресслужбі ЛМР розповіли, що середня тривалість опрацювання звернення щодо ліфтів становить близько 48 годин. Проте, «Компанія Астра» у 2020 році опрацювала менше 200 звернень, розгляд та ліквідація одного звернення тривали близько 300 годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автобус №40 повертається до свого маршруту.