Фото: Сихів Медіа

“Форум молодих політиків” повертається

19 Листопада 2020 в 16:27

28-29 листопада 2020 року молодь матиме можливість пройти курс навчання та стати причетною до суспільно-політичного життя Львова та країни.

Форум організовують Інститут Суспільних Ініціатив, ГО «СихівМедіа» та Освітній Центр “ІСКРА” в рамках проєкту «Лабораторія молодого політика» за сприяння Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради, а також інших партнерів.

Цього року форум відбудеться у комбінованому форматі — частина лекцій онлайн, частина лекцій в форматі зустрічей з дотриманням карантинних обмежень. Проте якість проєкту, як зазначають організатори, від цього не зміниться – на учасників чекає багато цікавого та корисного.

А саме:

  • слушні поради й історії успіху молодих та новообраних депутатів;
  • як будувати плацдарм своєї участі в наступних виборах;
  • знайомства з цікавими політиками;
  • “фішечки”, яких в підручниках не знайдеш;
  • як зробити перший крок в своїй майбутній політичній кар’єрі.

Ключовим на Форумі молодих політиків є те, що тут присутні ті, хто до цієї політики дотичний: народні депутати, депутати місцевих рад, представники громадського сектору, міської влади та інші. На ньому учасники дізнаються, який політик потрібен Україні сьогодні, на що можуть впливати депутати та громадські активісти, як децентралізація впливає на стан громад тощо.

Участь у форумі є безкоштовною, потрібно лише заповнити реєстраційну форму, перейшовши за посиланням.

Після цього учасникам на електронні скриньки прийде лист, у якому будуть всі деталі стосовно графіку лекцій. А по закінченню форуму всі учасники отримають сертифікати про участь.

Контакти:
Каріна Роханська – 063 179 20 86
sykhiv.media@gmail.com