Львів’ян кличуть на благодійну вечірку, аби зібрати кошти для тварин

17 Липня 2018 в 19:15

20 липня ЛКП «Лев» та Animal-id.info UA організовують благодійну вечірку «Танцюємо та допомагаємо». Таким чином вони хочуть підтримати тварин міста.

Вечірка проходитиме на терасі FESTrepublic. Потрапити на неї можна, зробивши благодійний внесок при вході. Мінімальна сума — 100 гривень, бажаючі пожертвувати більше можуть внести скільки завгодно грошей.

Мета — збір коштів на закупівлю обладнання для створення банку крові для тварин.

«Тварини, як і люди, часто потребують переливання крові або її компонентів. Для спрощення процесу пошуку донорів існують банки крові для чотирилапих. За допомогою таких банків можна постачати життєво необхідну кров та її компоненти для трансфузійної терапії (переливання крові). Наявність цього обладнання допоможе рятувати сотні і тисячі як безпритульних так і домашніх тварин», — кажуть організатори.

Їхня ціль — 150 000 грн.

На вечірці мають виступити 4 українські DJ, один з яких — ONE. Інших музикантів анонсуватимуть на сторінці заходу пізніше.

Початок «Танцюємо та допомагаємо» о 19:00 у FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26). Вхід тільки для повнолітніх, без тварин.