Фото: Сихів Медіа

Акція на підтримку психологічного здоров’я під час карантину

23 Грудня 2020 в 16:20

В Україні запустили антистресові плакати з гаслом “Мовчати про проблеми шкідливо” в рамках кампанії для збереження психологічного здоров’я. Про це розповідає Львівська міська рада.

Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні разом з агенцією social impact комунікацій plusone та клубом ілюстраторів Pictoric створили серію міні-постерів.

На них зображені маски в різних яскравих інтерпретаціях з надписом:”Будь ласка, закривайтесь маскою, але не закривайтесь у собі”.

За адресою kindremind.com.ua можна завантажити готові макети, роздрукувати їх та розмістити у власному закладі чи публічному місці. “Можна по-різному нагадати людині одягнути маску у публічному місці. Можна нагримати й зіпсувати настрій. Можна надрукувати щось стандартне, що роздратує або залишиться непоміченим. А можна — звернутися до людей людяно! Щоб стало приємніше і світліше у часи, коли непросто нам усім”, — розповідають організатори.

Акція також нагадує, що якщо є потреба, то обов’язково варто звернутись на гарячу лінію за номером 0 800 211 444 і отримати безкоштовну психологічну допомогу. Усі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України є безкоштовними. Соціальний ролик, створений в рамках кампанії, можна переглянути тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З 1 січня мешканці сіл Львівської ОТГ їздитимуть за 7 гривень