Фото: shostka.info

23 січня – всеукраїнський день жалоби

23 Січня 2021 в 15:26

Вчора, 22 січня, президент України підписав Указ № 23/2021 «Про оголошення в Україні дня жалоби». За два дні до цього в Харкові трапилась трагедія. В харківському будинку для літніх людей, який працював незаконно, спалахнула пожежа. В наслідок якої загинуло 15 людей. У зв’язку з цим над Ратушою та іншими львівськими адміністративними будівлями опустили прапори.

Речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко розповів, що перевіряються різні версії виникнення пожежі в пансіонаті “Золотий час”. Серед яких підпал, необережне поводження з вогнем в побуті та електроприладами, а також коротке замикання.

“Серед підозрюваних – власник домоволодіння, який здав двоповерхову будівлю під пансіонат, орендар будинку і його дружина – директор приватного підприємства, яка фактично керувала установою, а також адміністратор, який координував роботу пансіонату і при цьому офіційно не був там працевлаштований,” — розповів Чубенко.

За інформацією, яка стала відомою під час досудового розслідування, подружжя орендарів є засновниками громадської організації. Мета якої — “сприяння проведенню оздоровчої аматорської, культурної діяльності, спрямованої на задоволення та захист законних інтересів її членів”. Місячне перебування в пансіонаті коштувало близько 15 тисяч гривень.

На сьогодні, 23 січня, четверо осіб затримали через займання в незаконному пансіоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львовом пройде “Тиха хода пам’яті”.