Загальні збори ОСББ за адресою вул. Чукаріна, 30

Чукаріна
Опубліковано:

Фото: 032.ua

 

Повідомлення про проведення установчих зборів Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку № 30 по вулиці В. Чукаріна в м. Львів.

Шановні власники квартир та приміщень!

Повідомляємо Вам про те, що «3» березня 2021 року о 20:00 годині за адресою м. Львів, вул. Чукаріна, буд. № 30 у дворі будинку відбудуться установчі збори об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

Збори проводяться з ініціативи групи в складі:

  • Нікіфорова О. – кв. 16;
  • Торганська Н. – кв. 5;
  • Шапшалова О. – кв. 32;
  • Шовген Р. – кв. 49.

Проєкт порядку денного зборів:

1. Обрання голови та секретаря установчих зборів та надання їм повноважень підписати протокол установчих зборів з додатками, уповноваження особи для проведення державної реєстрації ОСББ «Чукаріна 30».
2. Створення Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку в будинку № 30 по вул. Чукаріна та обрання його найменування.
3. Затвердження Статуту ОСББ «Чукаріна 30» та обрання осіб для його підписання від імені співвласників.
4. Обрання статутних органів Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.
5. Інше.

Пропозиції щодо кандидатур Голови правління, членів Правління, ревізійної комісії (ревізор) – прохання підготувати дану інформацію та питання, що Вас турбують, і заздалегідь направити на електронну адресу: zshepitak@gmail.com.

Щоб ознайомитися з новою редакцією статуту, зверніться до Ініціативної групи.

Реєстрація учасників загальних зборів (власників квартир та нежитлових приміщень) проводиться на підставі паспорту або іншого документу, що засвідчує особу власника; Власники повинні мати при собі копії свідоцтва на право власності або інший правовстановлюючий документ, а довірені особи повинні мати всі вище вказані документи та нотаріально посвідчену довіреність (з посвідченою копією).

У зв’язку з карантинними обмеженнями, прохання до співвласників дотримуватися норм карантину, а саме: відстань між особами до 1,5 м, наявність маски та засобів індивідуального захисту.

Ці повідомлення та інші публікуються в рамках спецпроєкту “ОСББ 1.2.3.”. Розміщення інформації в ЗМІ – один з методів донесення інформації.

Запрошуємо Вас взяти участь в установчих зборах. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу власника.

З повагою, Ініціативна група.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іванна Іськів: «Спостерігаючи за нашими змінами, сусідні будинки почали звертатися до мене за допомогою у створенні ОСББ».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ