Фото: Сихів Медіа

Ювілейний 50-ий забіг сихівчан у парку імені Івана Павла II (фоторепортаж)

12 Серпня 2019 в 16:05

У парку імені Івана Павла II відбувся 50-ий забіг під назвою «2 кілометри здоров’я», який зібрав мешканців Сихова різного віку.

Вже рік, щосуботи, у Сихівському лісопарку проходить забіг «2 кілометри здоров’я». Організатори — команда від фонду «Там, де живе надія» кажуть, що це гарна та безкоштовна нагода зміцнити своє здоров’я. Цієї суботи виповнився рік від початку втілення ініціативи спільного забігу.

Любителі спорту зібрались у суботу зранку в Сихівському лісі. Спершу, традиційно провели розминку з тренером, а потім пробігли два кілометри. Три учасники, які перші подолали дистанцію, отримали призи —  герметичні пляшки для води.

 

 

«Нашій ініціативі — один рік. Ми це зробили: 50-ий забіг, 100 км загальної дистанції. Кожної суботи ми збираємося о 9:00 на вході у парк імені Івана Павла II, щоб разом бігати. До нас долучаються різні люди — як молоді, так і старшого віку», — розповідає співзасновник фонду та організатор забігу Сергій Канюка. 

Зазвичай, бігуни починають з розминки по 10-15 хв, потім забіг на два кілометри. Далі виконують заминку та йдуть разом пити чай, каву, сік. Це чудовий час для нових знайомств, спілкування, обміну знаннями і спортивним досвідом.

«Якщо хочеш дійти швидко — іди один, хочеш дійти далеко — ідіть разом», —  цей вислів став своєрідним девізом для нашої команди, адже ми прагнемо підтримувати однодумців у втіленні спільної ідеї ведення здорового способу життя. Ми з вами вже пройшли чимало, але попереду ще більше викликів. Тож, бажаю всім нам нових звершень» — додає Сергій Канюка.

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.