Фото організаторів

Сьогодні на Сихові дискутуватимуть про роль бібліотеки у розвитку культури

27 Серпня 2019 в 10:52

Сьогодні, 28 серпня, У Wiki-бібліотеці (Червоної Калини,58) відбудеться обговорення на тему «Місце сучасної бібліотеки на культурній мапі міста». Початок о 17.00. 

«Бібліотека більше не може бути виключно книгозбірнею, адже змінилися запити громади і з’явилися альтернативи отриманню інформації, на противагу друкованій книзі. Бібліотека отримує нові завдання і значення, або ж стає неактуальним простором. Запрошуємо на обговорення з метою послухати думки про нову роль бібліотеки і зібрати ідеї професіоналів бібліотечної справи, лідерів думок, представників міської влади, громадських організацій, а також громади міста», — говорять організатори. 

Питання, які обговорюватимуть:
– якою має бути бібліотека, щоб залишатися цікавою і потрібною;
– як вона може впливати на культурні процеси у місті та районі;
– яка роль бібліотеки на Сихові.

Під час дискусії виступатиме Василь Кметь — директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка, Ліда Шигимага, яка займається комунікаціями та проектами у Центрі Шептицького УКУ, Володимир Бєглов — очільник Освітнього центру з прав людини, Андрій Москаленко — заступник міського голови з розвитку та Віктор Петров — головний редактор Сихів Медіа

Модераторка дискусії — культурна менеджерка у WIKI бібліотека  Юлія Федорів.