Фото: Сихів.Медіа

Львів’ян запрошують на воркшоп із планування міського простору з дітьми

13 Серпня 2019 в 12:18

З 15-17 серпня, у Wiki-бібліотеці (Червоної Калини,58), відбудеться воркшоп,  на якому діти разом з дорослими розроблятимуть план по розвитку простору біля парку імені Івана Павла ІІ . Про це повідомляють організатори. 

Діти шкільного віку разом із містопланувальниками та міськими активістами у супроводі закордонних експертів будуть розробляти проект із комплексного планування простору біля парку імені Івана Павла ІІ. Завдання воркшопу —спланувати міський простір так, щоб він був цікавим, безпечним та зручним, насамперед, для дітей. За результатами воркшопу у міській раді будуть приймати містопланувальні рішення згідно з проектом. 

«Нещодавно Львівська міська рада відкинула ідею будівництва нової дороги між вул.Скрипника і вул.Хоткевича, яка мала відділити громадський центр Сихова від парку Івана Павла ІІ.  Але зараз просітр біля парку є значно здеградованим і потребує комплексного планування. Саме цим будуть займатися три дні практикуючі містопланувальники, міські активісти, діти шкільного віку у супроводі українських та закордонних експертів», — розповідають організатори.

Учасники воркшопу — 15-20 дорослих, які працюють з міським плануванням з усієї України та 15-20 львівських дітей шкільного віку.  Тьюторами воркшопу є Крисчен Гундлах — урбаніст відділу дітей та молоді міської ради Лейпцига та Alexandra Sladkova — начальниця відділу урбаністики Інституту просторового розвитку.

Організаційний внесок — 300 грн для дітей та 500 грн для дорослих, що покриває витрати на обід і канцтовари.

Зареєструватись дітям зі Львова можна тут.

Зареєструватись дорослим можна тут. 

Організаторами воркшопу є Інститут міста, ЛКП «Інститут Просторового Розвитку» та МолоДвіж Центр. За будь-якими питаннями звертайтеся до координаторки проекту Юлі, тел.: + 38 (097) 170 8588.