У Львові запустили Волонтерський хаб. Як він працює і для чого

6 Лютого 2019 в 16:00

ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» оголосила про запуск Волонтерського хабу — спільноти небайдужих, активних та відповідальних. Організатори проекту хочуть показати львів’янам, що не важливо, допомагаєш ти бібліотеці, дитсадку чи якомусь соціальному проекту, ти змінюєш наше місто, країну та світ загалом на краще.

Волонтерський хаб — це платформа, яка об’єднує тих, хто хоче стати волонтером, та тих, кому потрібні волонтери. Кожен волонтер може обрати організацію чи проект, який йому більше до душі. Так, наприклад Олександра, яка нещодавно переїхала з Києва до Львова, у вільний від роботи час  допомагає бібліотеці №33, що на Хуторівці, 24 маркувати книги. Колись вона працювала у бібліотеці Києво-Могилянської академії та має необхідний досвід.

У свою ж чергу соціальні установи чи організатори соціально корисних проектів/подій, яким потрібна допомога волонтерів, можуть заповнити форму запиту, та розраховувати на волонтерів

«Ми запрошуємо до співпраці соціальні установи, які потребують волонтерів та всіх, хто готовий допомагати розвивати наше суспільство. Адже великі зміни починаються з маленьких кроків», — зазначив Тарас Репицький, голова правління ГО «Інститут Суспільних Ініціатив».

Стати волонтером або з оформити запит на волонтерів можна тут. Також є група у Фейсбуці та Телеграм-канал.