Фото: sq.com

Завтра для проїзду відкриють відремонтовану ділянку на вулиці Науковій

14 Серпня 2019 в 10:46

Завтра, 15 серпня, у Львові відкриють ділянку вул. Наукової, що закрили на ремонт 22 липня. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

На ділянці від вул. Стрийської до вул. Тролейбусної зробили ремонт методом холодного ресайклінгу. 

«Методом шурфування було з’ясовано, що на цій ділянці вулиці в неналежному стані знаходиться основа дороги. Відповідно, якщо б ми просто відремонтували верхній шар покриття, а основу ні, то з огляду на її стан, ніхто б не давав гарантії як довго все простоїть в нормальному стані. Ми прийняли рішення при проведенні поточного ремонту застосувати технологію регенерації покриття. Тобто, старе покриття перемелюється і за допомогою машини рециклера воно змішується з цементом, бітумом і перетворюється в надійну основу, на яку потім наноситься верхній шар покриття», — говорить голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

Також на ділянці вулиці Наукової встановили дощеприймачі та замінили бордюри. Роботи вартістю в 11,5 млн грн виконало ТОВ «Автомагістраль Південь».

«Ми повністю вклалися у терміни виконання робіт. Усі роботи мали завершити до 14 серпня включно. Тому з 15 серпня вулиця вже буде відкрита для проїзду транспорту», — додав Орест Тимчишин.