Фото: Сихів Медіа

В парку ім. Івана Павла II відбудеться толока. Як долучитись

27 Вересня 2019 в 10:23

В суботу, 28 вересня, громадська ініціатива «Чистий Сихів» запрошує небайдужих сихівчан разом прибрати парк ім. Івана Павла II.

Громадська ініціатива «Чистий Сихів» організовує толоку в парку ім. Івана Павла II. «Для тих, хто хоче не тільки бачити зміни в своєму районі, а й самім їх творити, запрошуємо провести суботній ранок з користю для Сихова. Із собою кличте друзів, сусідів та всіх небайдужих!», — закликає координатор Святослав Петровський.

Організатори забезпечують знаряддя для прибирання та вивезення сміття. Учасники за власним бажанням будуть поділені на сектори.

Збір о 10:00 поблизу входу в парк зі сторони вулиці Хоткевича, координатор — Святослав Петровський, тел.: +38 (093) 431 25 29. За оновленнями слідкуйте на сторінці події у Фейсбуці.

Ініціатива «Чистий Сихів» створена за підтримки ГО «Сихів Медіа» та ГО «Інститут Суспільних Ініціатив». Співорганізатори — учнівське самоврядування ліцею «Оріяна» в рамках ініціативи Zero Waste Day.

Нагадаємо, що активісти ініціативи «Чистий Сихів» раз на два місяця проводять прибирання парку ім.Івана Павла II. Останя толока відбулась в липні, після якої зібрали понад 35 мішків відходів. За цей час учасники встигли прибрати тільки частину парку, винесли пляшки, пластиковий посуд, пакети, недопалки, а також шприци.