Фото: Інститут лідерства та управління УКУ

УКУ запрошує взяти участь в благодійному марафоні з розпису писанок

20 Квітня 2021 в 10:49

Сьогодні, 20 квітня, стартує благодійний марафон “Писанка з Інститут лідерства та управління УКУ”, отримані кошти підуть на стипендію для студента/студентки ІЛУ УКУ. Зустріч відбудеться в zoom і відвідати її може кожен, потрібно лише попередньо зареєструватися та сплатити благодійний внесок.

О 16:00 стартує 4-годинний марафон на якому майстриня та дослідниця української культури Віра Манько розповість та покаже як малювати маловідомі узори східної частини сучасної Івано-Франківщини. Окрім цього на гостей зустрічі чекають розмови про лідерство, громадську діяльність та соціальні інновації. Організатори заходу розповіли, що гостями ефіру стануть співачка Оксана Муха, декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ Софія Опацька, підприємець Юрій Филюк, владика Степан Сус, громадські діячі Святослав й Роксана Літинські, а також музикант Денис Блощинський. Додамо, що якщо вам не вдасться відвідати захід чи ви пропустите його частину, після завершення марафону запис надішлють усім зареєстрованим учасникам та слухачам.

Через велику кількість охочих взяти участь у майстер-класі, організатори відкрили додаткову реєстрацію для слухачів. Аби стати одним з них необхідно зареєструватися за посиланням та оплатити добровільний внесок, тоді як для учасників внесок становить 400 гривень.

Також з 21 до 27 квітня в соцмережі Facebook триватиме аукціон, на якому можна буде придбати писанки від кулінарного експерта Євгена Клопотенка, дисидента і громадського діяча Мирослава Мариновича, майстрині Віри Манько та владики Степана Суса.

Отримані з події кошти скерують на створення знижки на навчання у розмірі 30 000 грн для студента/студентки магістерської програми з управління неприбутковими організаціями, який творить зміни у сферах культури, інклюзивності або у малих громадах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер-шеф ліцею «Еколенд» запускає благодійне меню для сихівчан!