Фото: hlr.com.ua

У Львові підозрюють перший випадок коронавірусу

27 Січня 2020 в 17:54

Сьогодні вранці, 27 грудня до Львова прилетів львів’янин, який навчається в одному з університетів Китаю.  Хлопця госпіталізували з ознаками респіраторної вірусної інфекції. 

За повідомленням телеканалу НТА, сьогодні львівські медики ізолювали пацієнта з підозрою на коронавірус. У хворого кашель, нежить та температура. Ці ознаки не класично типові для коронавірусу, проте, пацієнта помістили у спеціальний бокс інфекційної лікарні міста Львова. 

У хлопця беруть усі необхідні аналізи та відправляють для діагностики закордон. А також шукають інших людей,які могли контактувати з ним у дорозі чи під час перельоту. Аби перевірити їх та слідкувати за станом здоров’я. Про це журналістам телеканалу НТА повідомив заступник директора Львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

Додамо, що у Центрі громадського здоров’я повідомляють, що випадок захворювання, який зафіксовано у Києві, не має нічого спільного з новим коронавірусом у Китаї.

“У разі, якщо бодай один випадок буде підтверджено, ми проінформуємо суспільство”, – повідомили у Центрі громадського здоров’я.

Нагадаємо також, Сихів.Медіа вже писало про заходи профілактики, яких необхідно дотримуватись.