Фото: Дивись.інфо

У Львові хочуть облаштувати трамваї вставками для заїзду маломобільних груп

3 Червня 2020 в 15:13

На наступному засіданні ЛМР депутати голосуватимуть за ухвалу про реконструкцію трамваїв з облаштуванням вставки для можливості заїзду маломобільних груп населення. Про це повідомили на сайті ЛМР.

Мер Львова Андрій Садовий переконаний, що депутати Львівської міської ради підтримають та проголосують за це рішення, адже це надзвичайно важливо для людей на візочках, матерів з колясками, та всіх осіб старшого віку, яким важко підніматися по сходах.

«Я переконаний, що це рішення буде проголосоване, тому що його вимагають сотні, тисячі, десятки тисяч людей. Це можливість для візочника заїхати в трамвай, для матерів з колясками, маломобільних груп і людей старшого віку, яким важко по сходам підніматись,» — розповів мер Садовий.

У Львові є АТП-1 на вул. Авіаційній, якщо місто купить 100 нових низькопідлогових автобусів та трамваїв, то з’явиться різка необхідність в ще одному АТП, будівництво якого заплановане у Сихівському районі. Його будівництво досі не розпочали через відтермінування початку робіт депутатами Львівської міської ради.

«Подумайте, якщо маршрут автобуса має початись із Сихова, то потрібно з вул. Авіаційної гнати автобус на Сихів, щоб він там почав свою роботу, в той час, коли він може почати маршрут звідти. Саме тому нам потрібно мати у двох частинах міста два АТП», — додав Андрій Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові відновили роботу кабінету тверезого водія.