Фото: Інформатор

У Львові назвали компанію, яка проектуватиме сміттєпереробний завод

3 Травня 2018 в 16:44

Переможцем конкурсу на будівництво сміттєпереробного заводу у Львові стало ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

19 лютого ЛКП «Зелене місто» оголосило тендер на розроблення проектної документації з будівництва сміттєпереробного комплексу. 27 березня, за результатами відкритих торгів, переможцем визначили ТОВ «Інститут проектування «Комфортбуд». Це львівська компанія, з якою і підписали договір про подальшу співпрацю. Сьогодні директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря представив компанію-переможця, а також розповів про подальший перебіг дій щодо будівництва у Львові сміттєпереробного заводу.

Серед основних кваліфікаційних вимог були обов’язковий досвід проектування не менше 2 об’єктів, площею 6 тис м. кв, за останні 5 років.

«Проект сміттєпереробного комплексу — це такий виклик для нас, бо всі розуміють, які станом на сьогодні є проблеми зі сміттям. «Інститут проектування «Комфортбуд» працює на ринку вже понад 12 років, у штаті є понад 80 кваліфікованих фахівців, з них 13 — сертифіковані спеціалісти за різними напрямками. За час діяльності нашої компанії спроектовано понад 550 об’єктів різного призначення і складності, а це приблизно понад 5 млн запроектованих площ», — каже Андрій Вишневський, директор ТОВ «Інститут проектування «КомфортБуд».

Нагадаємо, концепція переробного комплексу у Львові базується на засадах максимального зменшення обсягів та залишкового об’єму перероблених відходів, які мають відправлятися на захоронення. Сміттєпереробний комплекс передбачатиме сортування ресурсоцінної вторинної сировини та зменшення біологічної активності органічних відходів. Також концепція заводу передбачає можливість виробництва твердого умовного палива. Завод буде базуватися на механіко-біологічній переробці відходів, проект реалізують за найкращими європейськими стандартами, зокрема, екологічними стандартами. Роботи планують розпочати у другій половині 2018 року.