«ЦНАП у телефоні»: у Львові презентували новий мобільний додаток

16 Квітня 2019 в 14:20

Відтепер всю інформацію про адміністративні послуги у Львові — подання заяви, отримання паспорта та зміни місця реєстрації — можна отримати за допомогою мобільного додатку EasyWalletUА компанії EasyPay із застосуванням технології JetBeep.

«Ми запускаємо проект «ЦНАП у смартфоні». Мобільний додаток дозволяє одразу запропонувати всі види послуг та миттєво надіслати потрібну інформацію, бланки, переліки документів. Не потрібно додатково роздруковувати якісь матеріали — адміністратор одразу передає всю інформацію у смартфон. Крім того, є вся інформація про адміністративні послуги, є можливість подати зворотній зв’язок. Ми працюємо й над тим, щоб можна було оплатити послуги одразу під час звернення. По суті, ми скорочуємо візити мешканців до ЦНАПу, оптимізовуємо роботу й робимо послуги зручнішими», — прокоментувала Валентина Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг ЛМР.

Щоби скористатися додатком, потрібно завантажити EasyWallet UА та зареєструватись через номер мобільного телефону. Після цього користувач автоматично отримує в меню додатку «Мої картки» окреме вкладення ЦНАП. В перспективі, щоб оплатити послуги ЦНАП в меню «Мої картки», користувач зможе обрати функцію додати ЦНАП. Варто пам’ятати, що додаток на території ЦНАП працюватиме за умови увімкненого Bluetooth пристрою у смартфоні.

«Спочатку людина отримує повідомлення, і її ідентифікують на вході в ЦНАП. Коли ви заходите в ЦНАП, вам на мобільний прийде push-повідомлення, й ви обираєте послугу, яку хочете отримати. Тоді звертаєтеся до адміністратора й називаєте послугу. Потім вам на смартфон приходить push-повідомлення з переліком документів, які потрібно оформити або принести з собою. Після цього ви автоматично записані в чергу й маєте призначений час, коли прийти. Ми плануємо зробити систему, яка допоможе містянам зручно комунікувати з бізнесом і органами влади. Ми почали впроваджувати це зі Львова, адже він виявився найбільш відкритим для впровадження інноваційних рішень», — зазначив Олексій Авраменко, генеральний директор групи компаній EasyPaу.

В майбутньому користувач буде мати змогу зареєструватись до ЦНАП через мобільний додаток EasyWallet UА, дізнаватись про настання черги та номер робочого місця адміністратора, матиме швидкий доступ до персональних даних та інформацію про прийняття документів, термінів розглядів та готовність послуг. Важливим є те, що незабаром послуги, які надає ЦНАП, також можна буде сплатити через додаток EasyWallet UА.