Невдовзі на Сихові відкриють Центр соціальної підтримки

28 Лютого 2019 в 14:06

На вул. Угорській, 2 скоро відкриють Центр соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також внутрішньо переміщених осіб. 

«У центрі згадані категорії громадян зможуть отримати тимчасовий притулок — у кризовий час вони зможуть проживати у комфортних умовах, адже у Центрі передбачено приміщення для прання, харчоблок, санвузол, душові кімнати. Більше того, там функціонуватимуть приміщення для тренінгів, семінарів і майстер-класів, і фахівці Центру сприятимуть своїм підопічним у соціальній інтеграції, та надаватимуть психологічну і юридичну допомогу. А ще допомагатимуть у пошуках роботи», — розповідають в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Усі ремонтні роботи у Центрі вже завершені. Зараз триває етап введення об’єкта в експлуатацію, й одразу після цього розпочнеться процес заселення установи. 

Центр соціальної підтримки розрахований на 90 ліжко-місць: 80 місць передбачено для переселенців і 10 місць — для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зараз у Центрі активно працюють над формуванням переліку потенційних одержувачів соціальних послуг. Зокрема, Комісія з питань зарахування/відрахування та спірних питань при Центрі, до складу якої входять представники громадських організацій та місцевої влади, уже рекомендувала до поселення 37 осіб (з них — 11 дітей). Загалом заяви подали 58 дорослих осіб (разом із дітьми 74 особи).

Максимальний термін проживання у Центрі становить 6 місяців, але за необхідності завершення здійснення заходів із соціальної адаптації чи соціальної інтеграції та реінтеграції, за погодженням Комісії, видається наказ директора Центру про продовження строку перебування осіб до року часу.

Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн. (з них близько 10 млн — кошти з міського бюджету м. Львова).