У Львові хочуть зробити встановлення сигналізаторів чадного газу обов’язковим

4 Квітня 2019 в 14:28

Мерія розгляне можливість встановлення сигналізаторів чадного газу у житлових приміщеннях міста. 

4 квітня під час засідання сесії Львівської міської ради міський голова  Андрій Садовий дав доручення заступнику з питань житлово-комунального господарства Сергію Бабаку вивчити можливість встановлення сигналізаторів чадного газу у всіх житлових приміщеннях міста. Відповідне депутатське звернення зачитав депутат Андрій Шевців.

За інформацією міського управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, з початку року у Львові зафіксовано вже 25 випадків отруєння людей чадним газом, постраждало 50 осіб, з них 11 дітей. Водночас є 8 летальних випадків.

«Звертаюсь з ініціативою зобов’язання встановлення сигналізаторів чадного газу у всіх житлових приміщеннях. Варто також розглянути можливість закупівлі певної кількості сигналізаторів за бюджетні кошти і першочергово встановити в помешканнях, де є пічне опалення. Таке обладнання зможе вчасно сповістити мешканців житла про витік газу чи утворення чадного. Також датчики зможуть попередити виникнення пожеж», — зазначив Андрій Шевців.