Фото: Сихів Медіа

Сихівчан просять долучитися до опитування про міську мобільність

9 Травня 2019 в 06:36

Міждисциплінарна робоча група розробляє План сталої мобільності Львова (SUMP), який визначатиме транспортну політику міста на найближчі 10 років. Його розробка передбачає визначення викликів міської мобільності та формування переліку заходів для скерування їхньої енергії у вигідне для міста русло. Відповідне дослідження має допомогти встановити вплив різних, передбачених цим Планом, заходів на транспортну поведінку мешканців Львова, та отримати додаткові ідеї щодо подолання викликів.

Взяти участь в опитуванні можна за посиланням. Після його закінчення будуть сформовані фокус-групи з мешканців Львова для більш глибокого дослідження наявного стану та можливостей розв’язання проблемних для мешканців питань, пов’язаних із пересуванням містом.

Як пояснюють розробники, План сталої міської мобільності (SUMP) застосовують місцеві та регіональні органи влади для стратегічного планування мобільності людей та товарів, з метою підвищення якості життя та зменшення негативного впливу транспорту на довкілля. Мобільність — це пересування містом у ширшому розумінні, ніж транспортна інфраструктура. Вона охоплює пішохідний рух, переміщення вантажів тощо. План заохочує перехід до більш екологічних видів транспорту і підтримує інтеграцію та збалансований розвиток усіх видів пересування. SUMP сприяє вирішенню проблем міського транспорту та досягненню екологічних, соціальних та економічних цілей на місцевому й вищому рівнях.

Читайте також: Як може змінитися життя для пішоходів і автомобілістів у Львові. Деталі Плану мобільності

План сталої мобільності Львова розробляють у межах «Інтегрований розвиток міст в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH, спільно з Львівською міською радою, департаментом житлового господарства та інфраструктури, КУ Інститут міста, ЛКП «Інститут просторового розвитку», ЛКП «Львівавтодор» та ЛКП «Львівелектротранс».