Фото: Сихів Медіа

Суд арештував крадія ліхтарів з сихівського лісу

20 Листопада 2020 в 14:08

У львівському парку Івана Павла II, що на Сихові, під виглядом комунального працівника чоловік викрав 32 світлодіодні ліхтарі вуличного освітлення. Йому призначили 4 місяці арешту, а освітлення відновили за кошти міста. 

«Крадій виглядав як комунальний працівник, одягнутий в сигнальний жилет, мав з собою драбину. Під виглядом ремонту він їх демонтовував, а потім продавав. Його викрили й затримали», — розповів Володимир Данилюк, директор ЛКП «Зелений Львів».

Затриманим виявився росіянин, уродженець Будапешта, який має українське громадянство, проте без місця реєстрації та проживання.

9 жовтня 2020 року суддя Сихівського районного суду Львова Олена Тімченко призначила йому чотири місяці арешту. Позов про відшкодування матеріальних збитків мають подавати окремо.

За словами Володимира Данилюка, ЛКП «Зелений Львів» закупило відсутні світлодіодні ліхтарі, а також кабелі, які злодій повиривав з опор. На закупівлю втрачених і пошкоджених елементів витратили 168 тис. грн. Підрядник, який зараз виконує роботи в парку, встановить їх безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомі переможці-проєкти Громадського бюджету-2020