Фото: Сихів Медіа

Корпоративна культура: як ліцей «Інтелект» розробив стратегію розвитку школи

10 Липня 2019 в 19:00

Ліцей «Інтелект» спільно з громадською організацією «Інститут суспільних Ініціатив» та командою «Сихів.Медіа» розробили стратегію розвитку ліцею.

Колишня 69 школа, а сьогодні ліцей «Інтелект» з поглибленим вивченням французької мови, разом з ГО «Інститут Суспільних Ініціатив» та «Сихів.Медіа» в рамках проекту «Школа змін» розробили стратегію розвитку школи.

Мета проекту «Школа змін» ‒ підвищити мотивацію та самоорганізацію учнів, впровадити методи неформальної освіти та якісно підвищити рівень знань.  «В рамках проекту  ми вирішили поглибити співпрацю з ліцеєм та  створити стратегію розвитку школи на кілька років. Ми працювали над цим в березні і закінчили в червні», ‒ розповідає засновник громадської організації Інституту Суспільних Ініціатив Тарас Репицький.  

Стратегія розроблена на наступні три роки (2019-2022рр.) і включає: навчальну та виховну діяльність, покращення навчання іноземною мовою, інтегроване викладання, навчання вчителів, покращення спортивної інфраструктури та інше. «Ця стратегія розвитку — результат плідної роботи та співпраці різних сторін процесу — учнів, батьків, вчителів, адміністрації ліцею та громадської організації. Ми переконані, що саме у цій синергії та взаємопідтримці є ключ до досягенення успіху у будь-якому проекті та ініціативі», — зазначив модератор розробки стратегії ліцею «Інтелект» Віктор Петров.

Директора ліцею Наталя Ништа розповідає, що раніше в них також була стратегія, але не було проведено якісного SWOT-аналізу та професійного анкетування. «Корабель не може плисти без навігації, так само  будь-яка організація не може просто жити своїм життям. Добре, що школи стають тими організаціями, в яких зароджується корпоративна культура та є розуміння стратегії.  Минулі роки ми намагались самі розробляти стратегію, але  Інститут Суспільних Ініціатив добре нас скерував. Саме підготовчий етап став найціннішим, оскільки проведений ґрунтовно та професійно. Тобто стратегія створена на реальних потребах і проблемах і ми надзвичайно вдячні за це», ‒ говорить Наталя Ништа.

В серпні команда «Сихів.Медіа» та ГО «Інститут суспільних Ініціатив» також оголосять конкурс на співпрацю з іншими школами.