Фото: 1News

Опублікували офіційний список депутатів Верховної Ради

7 Серпня 2019 в 16:47

Офіційне видання Верховної Ради «Голос України» опублікувало список 423 обраних депутатів Верховної Ради на позачергових виборах 21 липня. Список розмістили на сайті видання. 

Прізвища новообраних депутатів опубліковано в алфавітному порядку з короткою інформацією про них та округ, від якого їх вибрали. Після публікації у парламентському виданні обрані парламентарії зобов’язані в 20-денний термін надати комісії документ про звільнення з посади, несумісної з депутатським мандатом. 

Нагадаємо, що у 115 окрузі, що охоплює Винники, Сихівський і частину Личаківського району,  перемогла кандидатка Наталія Піпа від партії «Голос». Наталія Піпа — активістка, голова громадської організації «Кращий Сихів». Була членкинею Української Галицької партії. У 2015 році балотувалась у мажоритарному окрузі на Сихові до Львівської обласної та міської рад, але безуспішно.

У передвиборчій програмі новообрана депутатка пропонувала реформувати житлово-комунальне господарство, розробити законодавство у покращенні екологічної ситуації та боротись з незаконними забудовами у зелених зонах. Безпека, добробут та гідність людини — ключові цінності, які зазначила Наталія Піпа у своїй програмі. 

Детальніше із програмою Натілії Піпи можна ознайомитись тут.