Фото: inlviv.in.ua

ЛОДА виступає проти будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій

3 Лютого 2019 в 19:37

3 лютого голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з мешканцями мікрорайону «Знесіння», які невдоволені рішенням ЛМР щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Під час зустрічі громада звернулась з проханням запропонувати міській владі альтернативні ділянки для побудови заводу.

У відповідь очільник області зазначив, що Львівська ОДА надавала ЛМР пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу.

«Будівництво заводу в межах «Знесіння» є екологічно не обґрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем‘єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі. Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада цього ж року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області», — зазначив Олег Синютка.

Зокрема Олег Синютка наголосив, що до 13 лютого Львівська ОДА як орган державної влади скерує лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вул Пластовій, 13.