Фото: Сихів Медіа

На Сихові обговорюватимуть реконструкцію площі Довженка

1 Листопада 2018 в 17:26

6 листопада у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка відбудеться публічне обговорення облаштування нового громадського простору — площі ім. Довженка.

Для всіх присутніх проведуть презентацію проекту від «Групи 109», яка перемогла на всеукраїнському конкурсі влітку цього року. За задумом авторів, характерною рисою площі має стати рельєф, який утворюється, завдяки пониженню її частини. Це умовно формує дві зони і два середовища. Одне — більш класична міська площа поруч з кіноцентром. Друге — інтерпретований природній амфітеатр, який може бути більш камерним і захищеним середовищем для читання книги і роздумів, або ж — місцем для проведення масових заходів.

Також тут облаштують фонтан зі «штучним туманом» — його вода розпилюватиметься. Проект передбачає, що дно нового заглибленого ландшафту у дощовий період перетворюватиметься на водозбірний резервуар, а взимку зможе слугувати ковзанкою.

Обговорення почнеться о 18:00 на першому поверсі Центру Довженка.

Нагадаємо, 29 жовтня на сайті Єдиної системи місцевих петицій сихівчанин зареєстрував петицію з вимогою провести реконструкцію площі переді Культурно-освітнім центром ім. Довженка.

Зазначимо, на реконструкцію площі перед Культурно-освітнім центром претендує також інший проект, який передбачає облаштування тут Меморіалу Небесної Сотні з музеєм.