Фото: Сихів Медіа

Петиція щодо реконструкції площі Довженка набрала необхідну кількість голосів

5 Листопада 2018 в 16:37

Станом на 5 листопада петиція щодо реконструкції площі Довженка набрала необхідні 500 підписів. Тепер її мають розглянути депутати Львівської міськради.

29 жовтня на сайті Єдиної системи місцевих петицій сихівчанин зареєстрував петицію з вимогою провести реконструкцію площі переді Культурно-освітнім центром ім. Довженка. Сьогодні вона набрала необхідну кількість голосів.

Відтак, депутати на черговій сесії ЛМР мають розглянути два пункти, які зазначені у петиції:

  1. Втілити проект, який переміг у згаданому конкурсі, в максимально можливо стислі терміни.
  2. Передбачити фінансування необхідних для реалізації робіт у бюджеті міста на 2019 рік.

Нагадаємо, що проект «Групи 109» передбачає облаштування фонтану, перетворення площі на свого роду амфітеатр, а простору — на доступний для людей з інвалідністю та батьків із візочками.

Однак 15 травня цього року депутати Львівської обласної ради проголосували за спорудження монумента Героям Небесної Сотні на Сихові перед кіноцентром ім. Довженка. Згідно з рішенням, у бюджеті розвитку Львівщини на цей рік мають передбачити кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та спорудження меморіального комплексу.

Детально про ситуацію довкола облаштування площа ми писали тут.

6 листопада у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка відбудеться публічне обговорення облаштування нового громадського простору — площі ім. Довженка.