П`ять найочікуваніших українських фільмів 2018

10 Квітня 2018 в 20:33

У 2018 році вже вийшла низка українських кінокартин, утім це ще не кінець. Протягом року у різний період одна за одною вийде ще з десяток стрічок. Ми відібрали кілька найцікавіших.

Дике поле

Це екранізація роману «Ворошиловград» Сергія Жадана. Події відбуваються на Луганщині. За сюжетом головний герой роману Герман повертається до міста свого дитинства, аби провідати брата, який тримає бензоколонку в донбаських степах. Натомість він застрягає у цьому неназваному місті надовго: його брат зник, на бізнес зазіхають місцеві мафіозі, а давні друзі мають дивні справи. Відтак, перед героєм стає вибір: намагатися розплутати ситуацію на малій батьківщині чи відсторонитися і повернутися додому.

Дата виходу: осінь 2018

Таємний щоденник Симона Петлюри

Сюжет стрічки охоплює період життя Симона Петлюри, головного отамана військ Української Народної Республіки і лідера Директорії УНР, коли той перебував в еміграції у Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив Самуїл Шварцбард. Історія розповідає не лише про план знищення Петлюри, а й про останні дні його життя.

Дата виходу: 2018

Бобот

Ідея фільму про «трансформаторну будку, яка вирішила в якийсь момент кинути своє насиджене місце і почати мандрувати» народилась у 2010 році. Автори стрічки запропонували зробити відеокліп на пісню «Новина» гурту «Танок на майдані Конґо». Після його випуску творча група отримала величезну кількість позитивних відгуків і почала працювати над сценарієм повнометражного фільму. Фільм розповідає про 12-річного мрійника, який опиняється в центрі протистояння двох позаземних сил.

Дата виходу: червень 2018

Фокстер і Макс

Дванадцятилітній школяр Макс втікає з дому й ховається під мостом. Там він знаходить балончик з нано-фарбами, і малює графіті собаки. Неочікувано намальоване хлопцем графіті оживає та перетворюється в пса-наноробота з суперможливостями. І тепер за ними обома полює небезпечний злочинець, який не зупиниться ні перед чим, аби заволодіти цією могутньою технологією. Хлопець Макс потрапляє у вир пригод, завдяки яким він знаходить справжніх друзів.

Дата виходу: кінець 2018

Морена

Аня з коханим Юрком влітку приїжджають погостювати до батьків дівчини в українське карпатське селище. На святкуванні Івана Купала місцева серцеїдка Іванка, яку прозвали Мореною, кладе око на Юрка та причаровує його.​

Дивні та містичні події починають траплятися із закоханими після зустрічі з Мореною. Між дівчатами спалахує конфлікт — їхні відносини перетворюються на відчайдушну війну, яка залишає по собі слід крові. Ця ворожнеча назавжди змінить героїв фільму.

Дата виходу: друге півріччя 2018