Фото: Sputnik

У Львові проводитимуть рейди з виявлення точок продажу піротехніки

28 Грудня 2018 в 15:02

Мешканців, які будуть свідками реалізації піротехніки, просять повідомляти про випадки реалізації піротехніки за номером 102.

Як повідомив Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, використання та реалізація феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова заборонено законодавством, а також ухвалою сесії Львівської міської ради, тому будуть проводитися рейди щодо виявлення місць продажу таких виробів.

Також мерія просить мешканців, які будуть свідками реалізації піротехніки, повідомляти про це за номером 102.

«Оскільки їх використання заборонено законодавством, а також ухвалою сесії Львівської міської ради, ми будемо проводити спільні рейди щодо виявлення місць продажу таких виробів. Особи, в яких буде виявлено піротехніку, будуть притягнуті до відповідальності і на них накладатимуть штраф», — додав Сергій Бабак.

Представник мерії також зазначив, що використання піротехніки —це не повага до мешканців Львова і бійців АТО.

Нагадаємо, у Львові діє ухвала від 17.12.2015 року № 23 «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території м. Львова».

Відповідно до ст. 195−6 КпАП, порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів тягне за собою накладення штрафу від тридцяти п’яти до шістдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.