Фото: ЛМР

У Львові встановлять перші підземні контейнери для сміття

19 Жовтня 2018 в 13:28

На вул. Словацького, навпроти будинку № 18, до кінця року облаштують перший у Львові підземний контейнерний майданчик для збору твердих побутових відходів.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні виконавчого комітету.

Майданчик буде облаштовано коштом ТзОВ «Грінера Україна», яке є виконавцем послуг по збору і вивезенню ТПВ у Галицькому районі.

Новий підземний контейнерний майданчик буде облаштовано заміть існуючого сміттєвого майданчика, який знаходиться поруч з будинком на вул. Словацького, 16. Будуть встановлені 4 контейнери різного об’єму: 2 контейнери для змішаних відходів — об’ємом по 5 м3 кожен, 1 контейнер для вторсировини (папір, пластик, ПЕТ, метал) — об’ємом 4 м3 і 1 контейнер для скла — об’ємом 3 м3.

«Переваги підземного майданчика для збору ТПВ у тому, що тверді побутові відходи зберігаються під землею і не створюють неприємного запаху, а також естетично територія, де він облаштований, краще виглядає, немає негативного враження від перенакопичення відходів», — доповів Сергій Сало, в.о. директора департаменту з питань поводження з відходами.

За результатами роботи цього майданчика у мерії будуть приймати рішення чи облаштовувати ще такі підземні майданчики на території міста.

«Ми довго працювали над цим проектом. Готові зробити більше, та спочатку реалізуємо перший пілотний проект, подивимося на результати роботи. Якщо майданчик добре себе покаже, то будемо рухатися в цьому напрямку. Ми вже розглядали близько 10 адрес на території Галицького району, де можна було б ще облаштувати такі майданчики», — додав Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.