Фото: Сихів Медіа

Петиція щодо облаштування скверу на вулиці Панаса Мирного набрала необхідну кількість голосів

18 Листопада 2020 в 18:36

Сихівський район — найбільший у Львові, проте, маючи великий простір для реалізації крутих проєктів, на думку мешканців, він досі недостатньо озеленений та облаштований. Сихівчанка Роксолана Фурдас-Шараєва зареєструвала петицію щодо створення скверу на вул. Панаса Мирного і вона набрала потрібну кількість голосів. Тож невдовзі Новий Львів матиме новий зелений простір.
 
Петиція “Організація скверу по вулиці Панаса Мирного” створена, аби привернути увагу міста до мікрорайону Новий Львів та потреб його мешканців. Авторка петиції уможливила створення культурно-ландшафтного простору вздовж вулиці Панаса Мирного, а саме з парної сторони, від буд. № 22 А до вул. Тернопільської.
 
Сквер з’єднає ділянку витоку Полтви зі західної сторони та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ зі східної. Ця територія займає понад 2 га, є доглянутою, але недостатньо облагородженою, хоч і знаходиться в індустріальному районі міста з великою кількістю будинків.
 
Тож тепер, за словами Роксолани Фурдас-Шараєвої, є можливість окультурення зеленої зони, збереження місцевої флори і фауни, створення інноваційного громадського простору з освітленням, пішохідними алеями та лавками.
 
Голосуйте за розумні петиції за посиланням, адже вони дають можливості розвитку для нашого міста загалом та мікрорайонів зокрема. Для перегляду петиції про новий сквер на вул. Панаса Мирного переходьте сюди.
 
“Це командна робота! Відчуття того, що ти дієш разом!”, – ділиться своїми враженнями Роксолана Фурдас.