У Львові відбудеться Перформанс Фестиваль

30 Квітня 2019 в 19:18

Цього року з 1 по 12 травня вже вдруге відбудеться Перформанс Фестиваль Забіг. Події фестивалю відбуватимуться у Львові та селі Лаврів, що на Старосамбірщині.

У Львові будуть задіяні такі локації: Jam Factory Infopoint, завод Рема, ЦЕХ: Цікаві Експерименти Художників, Lviv Film Center, Кіноцентр ім. Довженка на Сихові, центральна бібліотека для юнацтва на пл. Ринок та середмістя Львова.

Цьогоріч основний акцент фестивалю — це live перформанси учасників, які представляють Гонконг, Китай, Італію, Польщу, Ірландію, Австрію, Туреччину, Німеччину та Україну. Програма складатиметься з виступів наживо, виставок, лекцій та навчальної майстерні.

Фестиваль має на меті розвиток мистецтва перформансу в Україні, комунікацію та сприяння колаборації з іншими середовищами та художниками перформансу з-за кордону.

Учасники другого Забіг Перформанс Фестивалю:

Флоренс Лам, Шіман Ванґ, дует Пшепрашам, Лючія Брікко, Леанн Херліги, Жасмін Шайтл, Томас Реул, Станіслав Балдиґа, Юрґен Фріц, Йоанна П’єтровіч, Анна Кальвайтис, Ной Варшава, Пінар Дерін Ґенсер, Петро Ряска та Група Zabih.

Куратором та організатором фестивалю є група Забіг зі Львова.

Група Забіг це перформанс-проект створений випускниками Школи перформансу, як місце для експерименту, пошуку та розвитку перформансу в Україні. Група не ставить собі за мету конкурувати вже з існуючими фестивалями у Львові а тільки пропонує інший формат та бачення Перформанс Фестивалю.

Проект підтримується грантовою програмою Harald Binder Cultural Enterprises® (HBCE)

https://www.facebook.com/hbcegrantprogram/

Головна