Фото: Сихів Медіа

Львів’ян просять пройти опитування щодо пересування містом

3 Липня 2019 в 14:19

В рамках розробки Плану сталої міської мобільності Львова триває опитування стосовно транспортної та пішої поведінки містян. Отримані результати допоможуть  оптимізувати транспортні потоки у місті та покращити роботу громадського транспорту. 

Опитування анонімне і здійснюється за допомогою онлайн-анкети. Вся отримана інформація буде використана для статистичного аналізу в узагальненому вигляді.  Анкета призначена для усіх, кому 14 років і більше. Опитування можна пройти у спеціальній гугл-формі. 

Нагадаємо, План сталої міської мобільності Львова розробляють у межах проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ GmbH. До процесу залучені представники комунальних установ Львова, серед яких «Інститут міста», «Інститут просторового розвитку», «Львівавтодор», «Львівелектротранс», департамент житлового господарства та інфраструктури, управління транспорту, управління архітектури та урбаністики, міжнародні експерти з Швейцарії та Німеччини

Востаннє у Львові таке опитування проводилось осінню 2014 року.