Фото: Сихів Медіа

Від сьогодні трамваї у Львові курсуватимуть за новими маршрутами

13 Травня 2019 в 09:01

З 13 травня трамвайні маршрути № 1, 7 та 9 курсуватимуть за зміненою схемою. Маршрути № 1, 4, 6 та 9 отримають нову кінцеву зупинку, а трамвай № 5 тимчасово не їздитиме, пише онлайн-журнал «Секція».

Зміни, за словами керівника відділу розвитку ЛКП «Львівелектротранс» Ігоря Могили, пов’язані з вивченням пасажиропотоків за новими сполученнями та реконструкцією трамвайної колії на пл. Двірцевій.

Нові маршрути не потребують жодних інфраструктурних змін у трамвайній колії і контактній мережі.

Тож з 13 травня починає діяти нова схема маршрутів:

№ 1: ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, поблизу депо) — Бандери — Дорошенка — Підвальна — Личаківська — Мечникова — Погулянка та у зворотному напрямку. Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал).

№ 4: Вернадського — Червоної Калини — Стуса — Вітовського — Київська — ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, поблизу депо) та у зворотному напрямку. Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал).

№ 5 тимчасово не курсуватиме. Відновить роботу після завершення капітального ремонту вул. Замарстинівська і з’єднає вул. Миколайчука з вул. Коновальця.

№ 6: Миколайчука — Промислова — Хмельницького — Городоцька — ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, поблизу депо) та у зворотному напрямку. Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал).

№ 7: Татарбунарська — Шевченка — Городоцька — Підвальна — Личаківська — Пасічна та у зворотному напрямку.

№ 9: ТЦ «Скриня» (вул. Городоцька, поблизу депо) — Київська — Вітовського — Франка — Підвальна — Хмельницького — Промислова — Миколайчука та у зворотному напрямку. Після завершення реконструкції трамвайної колії на пл. Двірцевій кінцева зупинка буде на вул. Чернівецькій (Залізничний вокзал), а після завершення ремонту вул. Замарстинівської трамвай курсуватиме до вул. Торф’яної.

Пасажирам нагадуватимуть про зміни в електротранспорті та на інформаційних табличках на зупинках.

Маршрути № 2, 3, 8 курсуватимуть без змін.