Фото: ЛМР

Львівську новобудову хочуть знести через порушення і застерігають від купівлі житла там

6 Листопада 2018 в 12:23

На вул. На Нивах у Шевченківському районі забудовник незаконно збільшив висотність будинку з 4 до 12 поверхів. Крім того, порушив низку інших містобудівних умов та обмежень.

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю подала позов про знесення самочинно збудованого об’єкта: багатоквартирного житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. На Нивах. Судове рішення поки що не прийнято. Мова йде про ЖК «Форест Хілл».

Інспекція ДАБК неодноразово проводила перевірку щодо цього об’єкта. Вона встановила, що будівельні роботи проведено не лише всупереч приписам Інспекції про їх зупинення, без реєстрації документа на початок виконання будівельних робіт, але й з порушенням містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, але й з порушенням Плану зонування Шевченківського району.

«Будинок на вул. На Нивах збудований з порушенням законодавства. Дозвіл на його будівництво був виданий обласною інспекцією ДАБК на 4 поверхи. Але забудовник збудував 12-поверхівку. Як відомо міській раді, квартири у верхніх поверхах також вже продані. Ми застерігає мешканців бути обережними та не купувати квартири у цьому будинку», — розповіла Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

За результатами проведених заходів державного архітектурно-будівельного контролю, забудовника було притягнено до адміністративної відповідальності:

  • за недопущення посадових осіб Інспекції до об’єкта будівництва для проведення перевірки;
  • за невиконання припису про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт, а також за виконання будівельних робіт без документа, що дає право на їх виконання;
  • за невиконання приписів про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.