Фото: Сихів Медіа

На вулиці Угорській завершують облаштування території

20 Листопада 2019 в 11:52

На вулиці Угорській біля оновленого заводу  «Полярон» завершується облаштування території — велосипедної доріжки, хідників та зупинки громадського транспорту. 

На вулиці Угорській забудовник колишнього «Полярону» власним коштом реалізовує проект благоустрою території. Як повідомляє “Зручне місто“, тут облаштували вже тротуар, велосипедну доріжку і нову зупинку для громадського транспорту. Пішохідний тротуар вимощено із плитки, по якому зможуть проїхати вантажні машини. 

Також планують встановити знаки для велодоріжки і нанести розмітку. Обабіч пішохідної алеї зберегли дерева: липи та унікальні японські багряники. 

 

 

Нагадаємо, що забудовник колишнього «Полярону», отримав дозвіл  у департаменті містобудування на видалення 12 японських багряників. Він сплатив місту близько 200 тис. грн. Його зобов’язали висадити нові дерева та впорядкувати територію навколо багатоповерхівки. 

Додамо, що на вул. Угорській у Львові ростуть рідкісні та цінні дерева — багряник японський. Вони стали першими деревами у Львові, що проходять комплексне лікування.

 

 

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.