Фото: Центр “Джерело”

На Сихові працює інклюзивний «Табір дружби»

7 Серпня 2020 в 12:47

В Сихівському районі на базі реабілітаційного центру «Джерело», що на проспекті Червоної Калини 86А, працює інклюзивний «Табір дружби». Про це розповіли на сайті Львівської міської ради.

Табір триватиме з 1 по 14 серпня. На сьогодні уже 40 учнів початкових класів відвідують його. Серед них як школярі з типовим розвитком, так і діти з особливими освітніми потребами.

Метою проєкту є за допомогою спільного дозвілля навчити дітвору, як ставитися до особливих дітей, правильно спілкуватися та взаємодіяти з ними.

У програму табору входять різноманітні майстер-класи, ігри, екскурсії, спортивні заходи, розвиваючі заняття та ще багато інших цікавинок. Також до табору на волонтерських засадах долучилися 20 учнів старших класів із загальноосвітніх шкіл.

“Справжня інклюзія — це не лише навчання, більшою мірою спілкування і взаємодія. Ми вирішили організувати літній денний табір для учнів львівських початкових шкіл, які мають інклюзивні класи” — розповіли організатори.

У Львові щорічно зростає кількість шкіл у яких є інклюзивні класи, адже все більше дітей з особливими освітніми потребами починають навчатися у ЗОШ. Станом на грудень минулого року в місті було близько 50 таких шкіл, у яких навчались понад 200 учнів з особливими потребами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сихівському районі з’явиться мандрівна наукова лабораторія