Фото: Сихів Медіа

На дорогах Сихівського району працює снігоочисна техніка

30 Листопада 2020 в 13:58

На вулиці Львова та Сихівського району, зокрема, прийшла некалендарна зима. Випав сніг і на дороги міста виїхала снігоочисна техніка. Про готовність Львова до боротьби зі стихією розповіли на офіційному сайті Львівської міської ради.

Уже з 19 листопада у Львові щодня чергує необхідна кількість техніки і персоналу на кожному ШРП. Вперше на міські дороги цьогоріч виїхала техніка в п’ятницю, 27 листопада. У цей день в Сихівському районі працював 1 піскорозкидувач.

«Вся техніка готова для роботи, є необхідні запаси піскосуміші та реагентів. Якщо погодні умови будуть погіршуватись, будемо залучати більшу кількість піскорозкидувачів та іншої техніки”, – повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

В суботу, 28 листопада, до прибирання міста залучили двірників та працівників комунальних служб. На вихідних у Сихівському районі з негодою боролись 254 двірники. А також по місту працювало 23 одиниці снігоприбиральної техніки, комунальники використали 113 м³ піскосуміші та понад 8 тонн солі. Щорічно це проводиться для забезпечення комфортного та безпечного проїзду на магістральних вулицях, підйомах та спусках.